HEAD MAGNIFY 5K Gold/Petrol + Spare lens
HEAD silmälasit
HEAD-brändin perusti amerikkalainen visionääri Howard Head, joka tunnetaan innovaatioistaan modernien hiihto- ja tennismailojen parissa. HEADista on tullut ikoni urheilumaailmassa, ja sen urheilulasit kantavat korkeiden standardien perintöä, jotka täyttävät jokaisen urheilijan tarpeet.
Tietoja tästä brändistä:
Näiden kehysten muodolle on tunnusomaista yksi linssi." Kehysten väri on sininen, joka yleensä sulautuu klassiseen lookkiin hyvin. Linssin väri on kultainen, joka on erinomainen syvyysnäköön ja vähäisen valon olosuhteisiin. Linssin väri on oranssi, joka parantaa syvyysnäköä ja kontrasteja. Linssit on päällystetty peilipäällysteellä, joka auttaa näköäsi himmentämällä kirkasta valoa. Materiaali on pääosin valmistettu superkevyestä ja kestävästä muovista. Ne ovat suunniteltu erityisesti hiihtämiseen ja lumilautailuun. Ne suojaavat tehokkaasti silmiäsi UV-säteitä ja siristämiseltä, ja ne ovat erinomaiset vaativissa sääolosuhteissa.Aina alkuperäinen
Alensa.fi:stä löydät vain alkuperäisiä silmälaseja pienistä merkeistä maailmankuuluihin. Meillä on kaikki silmälasimallit varastossa ja toimitamme ne sinulle mahdollisimman lyhyessä ajassa. Tavoitteenamme on tehdä asiakkaamme mahdollisimman tyytyväisiksi. Ota yhteyttä asiakaspalveluumme, jos sinulla on kysyttävää. Autamme mielellämme.