Marc Jacobs Marc 590 Y3R
Havainnollistava kuva
Marc Jacobs
Meidän Marc Jacobs -lasivalikoimamme sopii kaikille. Tykkäätpä sitten suorakulmaisista, pyöreistä tai cat eye-mallista, Marc Jacobsin mallistosta löydät upeat lasit joka makuun.
Lisää näistä laseista
Näiden kehysten malli on pyöreä, joka on täydellinen neliönmallisille ja suorakulmaisille kasvoille. Kehysten väri, ruusukulta, on yksi trendikkäimmistä väreistä ja sopii erityisesti käyttäjille, joilla on lämpimiä sävyjä ihossa. Kehykset ovat valkoiset, joka sopii erityisesti punatukkaisille. Materiaali on pääosin valmistettu metallista, joka on erittäin kestävä ja antaa sulavalinjaisen ja muodikkaan vaikutelman. Haluaisitko nähdä, miltä nämä lasit näyttäisivät sinun päälläsi? Katso tarkemmin meidän virtuaalisen kokeilutyökalumme avulla!Alkuperäiset tuotteet
Myymme ainoastaan alkuperäistiä brändejä ja tuotteita. Kun tilaat lasisi Alensalta, ne ovat jo valmiina varastossa ja toimitetaan sinulle lyhyimässä mahdollisessa ajassa. Haluamme aina tarjota parhaan mahdollisen asiakastyytyväisyyden. Mikäli tuotteemme eivät vastaa odotuksiasi, otathan yhteyttä asiakaspalveluumme, joka auttaa sinua löytämään parhaan ratkaisun asiaan.