Max Mara MM Light III 05L/44
Max Mara
Max Maran lasivalikoima on täyttä eleganssia. Alensa on valinnut sinulle kaikista hienoimmat ja ikonisimmat mallit tältä tunnetulta italialaiselta brändiltä. Miksi et parantaisi lookkiasi näillä säihkyvillä cat eye -laseilla?
Lisää näistä laseista
Näiden kehysten malli on pyöreä, joka on täydellinen neliönmallisille ja suorakulmaisille kasvoille. Kehysten väri on havana/kilpikonnakuosi, joka on erityisen moderni ja sopii lähes kaikkiin asuihin, hiustyyleihin ja silmien väriin. Kehysten väri on ruskea, joka toimii erityisen hyvin tummien hiusten kanssa ja on yleisesti klassinen väri jokapäiväiseen käyttöön. Linssin väri on harmaa, joka vähentää siristelyä ja parantaa värinäköä. Materiaali on pääosin valmistettu superkevyestä ja kestävästä muovista.Alkuperäiset tuotteet
Myymme ainoastaan alkuperäistiä brändejä ja tuotteita. Kun tilaat lasisi Alensalta, ne ovat jo valmiina varastossa ja toimitetaan sinulle lyhyimässä mahdollisessa ajassa. Haluamme aina tarjota parhaan mahdollisen asiakastyytyväisyyden. Mikäli tuotteemme eivät vastaa odotuksiasi, otathan yhteyttä asiakaspalveluumme, joka auttaa sinua löytämään parhaan ratkaisun asiaan.
Max Mara MM Light III 05L/44
-23%
131.48 €
101.90 €
Osta