Zeiss silmälasien puhdistussetti 30 ml

8.99 €
89% suosittelut
Varastossa
Arvioitu lähetyspäivämäärä keskiviikko 29.3. valitse ominaisuudet
Noutopaikat (2–3 arkipäivää) 3.90 € *
Budbee - Kuriiri (2–3 arkipäivää) 5.90 € *
Posti - Kuriiri (2–3 arkipäivää) 7.90 € *
DHL EXPRESS (1–2 arkipäivää) 11.90 €   
* Ilmainen toimitus yli 49.00 € tilauksille
8.99 €
Jopa 12.58 € arvoinen ilmainen lahja yli 80.00 € tilauksen yhteydessä

Zeiss putsauspakki laseille 30 ml

Tämä käytännöllinen, läpinäkyvä pakki sisältääZeiss 30 ml putsaussprayn laseille sekä mikrokuituliinan. Zeiss putsauspakkia voidaan käyttää myös muiden tuotteiden, kuten kiikareiden, kameran linssien sekä erilaisten näyttöjen putsaukseen. Pakki itsessään on pieni ja kompakti, joka tekee siitä täydellisen matkustamiseen sekä aktiiviseen elämäntyyliin.
Putsaussprayn koostumus on hankaamaton eikä vaikuta mihinkään silmälasien pinnoitteisiin tai pintakäsittelyihin (kuten heijastamattomaan pinnoitteeseen, UV-suojaan, jne.).

Zeiss puhdistuspakin käyttö

Pyyhi ensin lasisi kuivalla mikrokuituliinalla. Tämä askel itsessään poistaa jo suurimman osan pölystä ja hiukkasista. Suihkuta sitten putsaussprayta liinaan ja putsaa sekä kiillota silmälasilinssien molemmat puolet.

Ominaisuudet - Zeiss silmälasien puhdistussetti 30 ml

Valmistaja: Carl Zeiss

Arviot

89%
38 asiakkaamme suosittelevat tätä tuotetta arvosteluja ei ole vahvistettu

Kommentit

Onko sinulla kysymyksiä?